AC0402GRNPO9BN470
DigiKeys produktnummer
13-AC0402GRNPO9BN470TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-AC0402GRNPO9BN470CT-ND - Remsbit (CT)
13-AC0402GRNPO9BN470DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC0402GRNPO9BN470
Beskrivning
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
47 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)