AA1210FR-076R8L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
6.8 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tjock film
AA1210FR-076R8L
DigiKeys produktnummer
AA1210FR-076R8L-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AA1210FR-076R8L
Beskrivning
RES SMD 6.8 OHM 1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
AA1210FR-076R8L Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,102" (3,10 x 2,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)