820KH10J-OTR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
82 V 3.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 10mm
820KH10J-OTR
DigiKeys produktnummer
13-820KH10J-OTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
820KH10J-OTR
Beskrivning
VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
90 V
Tillverkare
Ström - stötpuls
3.5 kA
Serie
Energi
17J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1200 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
50 V
Arbetstemperatur
-40°C-140°C (TA)
Max DC-spänning
65 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
74 V
Inkapsling/låda
Skiva 10mm
Varistorspänning (typisk)
82 V