621KH14J-OTB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Datablad
620 V 6 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
621KH14J-OTB
DigiKeys produktnummer
13-621KH14J-OTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
621KH14J-OTB
Beskrivning
VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
682 V
Tillverkare
Ström - stötpuls
6 kA
Serie
Energi
190J
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
320 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
385 V
Arbetstemperatur
-40°C-140°C (TA)
Max DC-spänning
505 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
558 V
Inkapsling/låda
Skiva 14mm
Varistorspänning (typisk)
620 V