241KD20J-OTB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
240 V 10 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 20mm
241KD20J-OTB
DigiKeys produktnummer
13-241KD20J-OTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
241KD20J-OTB
Beskrivning
VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
264 V
Tillverkare
Ström - stötpuls
10 kA
Serie
Energi
168J
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1650 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
150 V
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Max DC-spänning
200 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
216 V
Inkapsling/låda
Skiva 20mm
Varistorspänning (typisk)
240 V