1.5SMC43CA-AT/13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
59,3V Klämma 25,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB
1.5SMC43CA-AT/13
DigiKeys produktnummer
13-1.5SMC43CA-AT/13TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC43CA-AT/13
Beskrivning
TVS DIODE 36.8VWM 59.3V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
36,8V
Spänning - genombrott (min)
40,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
59,3V