1.5SMC33A/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 500
Datablad
45,7V Klämma 33,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB
1.5SMC33A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-1.5SMC33A/TR13TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC33A/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,7V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
33,3A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
28,2V
Spänning - genombrott (min)
31,4V