1.5KE510CA-AT/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
698V Klämma 2,1A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE510CA-AT/TR13
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE510CA-AT/TR13TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE510CA-AT/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 434VWM 698VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
434V
Spänning - genombrott (min)
485V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
698V