1.5KE36CA/B | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 1.5KE36CA/B |
Beskrivning | TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO201 |
Tillverkarens standardleveranstid | 32 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 49,9V Klämma 30,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 30,5A |
Tillv. | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsbit (CT) Remsa och låda (TB) | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Genomgående hål |
Dubbelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-201AA, DO-27, axiell |
Spänning - backspänning (typ) 30,8V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 34,2V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 49,9V |