1.5KE36CA/B
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE36CA/BCT-ND - Remsbit (CT)
13-1.5KE36CA/BTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE36CA/B
Beskrivning
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
49,9V Klämma 30,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
30,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
30,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
34,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
49,9V