1.5KE16A/B
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE16A/BCT-ND - Remsbit (CT)
13-1.5KE16A/BTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE16A/B
Beskrivning
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22,5V Klämma 67,6A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
67,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
13,6V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
15,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
22,5V