BV0914BH3I155D030N122.88
DigiKeys produktnummer
4503-BV0914BH3I155D030N122.88-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BV0914BH3I155D030N122.88
Beskrivning
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
122.88 MHz VCXO HCMOS Oscillator 3,3V Amplitudstyrning 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
HCMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±15ppm
Förpackning
Band (byggindustri)
Absolute Pull Range (APR)
±30ppm
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Resonatorbas
Ström - drift (max)
30mA
Typ
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Funktion
Amplitudstyrning
Storlek/dimension
L 0,577" x B 0,368" (14,65 x 9,35mm)