ITZ0924S3V3
DigiKeys produktnummer
1470-4026-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ITZ0924S3V3
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3V 9W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 2A 9V - 36V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ITZ0924S3V3 Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, SCP
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Förpackning
Rör
Effektivitet
82%
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
Isolerad modul
Inkapsling/låda
8-SIP modul
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 0,86" x B 0,38" x H 0,44" (21,9 x 9,6 x 11,2mm)
Spänning - ingång (min)
9V
Leverantörens enhetsförpackning
8-SIP
Spänning - ingång (max)
36V
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Spänning - utspänning 1
Standardnummer
Ström - utgång (max)
2A
Basproduktens nummer
Spänning - isolering
1.5 kV