ECL30UD02-T
DigiKeys produktnummer
1470-1206-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECL30UD02-T
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 15V -15V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 2 Utgång 15V -15V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
83%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Justerbar utgång, kan användas med DC-ingång, universalingång
Antal utgångar
2
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 3,46" x B 1,36" x H 0,88" (87,9 x 34,6 x 22,4mm)
Spänning - utspänning 1
15V
Standardnummer
Spänning - utspänning 2
-15V
Minsta tillåtna belastning
Ja
Ström - Utgång 1
1 A
Basproduktens nummer
Ström - Utgång 2
1 A