ECL25US05-T
DigiKeys produktnummer
1470-2505-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECL25US05-T
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 5V 25W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 5V 85-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECL25US05-T Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
78%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, kan användas med DC-ingång, universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 3,46" x B 1,36" x H 0,88" (87,9 x 34,6 x 22,4mm)
Spänning - ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning 1
5V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
5 A