ACM18US15
DigiKeys produktnummer
1470-3951-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACM18US15
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 19W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15V 19 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Flerbladig (säljs separat) Ingång
EDA-/CAD-modeller
ACM18US15 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
XP Power
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-60°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
70,9" (1,80 m)
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
Flerbladig
Ingångstyp
Flerbladig (säljs separat)
Storlek/dimension
L 3,46" x B 1,18" x H 1,95" (88,0 x 30,0 x 49,5mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CE
Spänning - utspänning
15V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Ström - utgång (max)
1,25A
Vikt
0,18 lb (81,65 g)
Effekt (Watt)
19 W
Basproduktens nummer
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)