SMAJ54CA
DigiKeys produktnummer
732-SMAJ54CATR-ND - Remsa och spole (TR)
732-SMAJ54CACT-ND - Remsbit (CT)
732-SMAJ54CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ54CA
Beskrivning
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
87,1V Klämma 4,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC
EDA-/CAD-modeller
SMAJ54CA Modeller
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
87,1V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,6A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
54V (max.)
Spänning - genombrott (min)
63,15V (typ)