157143B12800
DigiKeys produktnummer
732-157143B12800TR-ND - Remsa och spole (TR)
732-157143B12800CT-ND - Remsbit (CT)
732-157143B12800DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
157143B12800
Beskrivning
WL-S7DS 7 SEGMENTS DISPLAY SMT S
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LED tecken och siffror Blue 7-segment 1 Tecken Gemensam anod 3V 20mA H 0,748" x B 0,488" x D 0,157" (19,00 x 12,40 x 4,00mm) 10-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
157143B12800 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Gemensamt stift
Gemensam anod
Tillverkare
Würth Elektronik
Färg
Blue
Serie
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - test
20mA
Artikelstatus
Aktiv
Millicandela-märkning
32mcd
Antal tecken
1
Våglängd - topp
465nm
Storlek/dimension
H 0,748" x B 0,488" x D 0,157" (19,00 x 12,40 x 4,00mm)
Effektförlust (max)
68mW
Siffer-/bokstavsstorlek
0,56" (14,22mm)