155124BS73200 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 155124BS73200 |
Beskrivning | LED BLUE CLEAR 1204 SMD R/A |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Blue 470nm LED-indikation - diskret 3,4V 2-SMD, sidovy |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 155124BS73200 Modeller |
Kategori | Linsstorlek 2,00mm x 1,00mm |
Tillv. | Spänning - fram (Vf) (Typ) 3,4V |
Serie | Ström - test 20mA |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Visningsvinkel 120° |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Färg | Våglängd - dominant |
Konfiguration Standard | Våglängd - topp 468nm |
Linsfärg Färglös | Inkapsling/låda 2-SMD, sidovy |
Linstransparens Clear | Leverantörens enhetsförpackning |
Millicandela-märkning | Storlek/dimension L 3,20 x B 1,50mm |
Linstyp Rektangulär med välvd topp | Höjd (max) 1,20mm |