151034BS03000
DigiKeys produktnummer
732-11401-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
151034BS03000
Beskrivning
LED BLUE CLEAR T/H
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Blue 470nm LED-indikation - diskret 2,8V Radial
EDA-/CAD-modeller
151034BS03000 Modeller
Kategori
Linstyp
Rund med välvd topp
Tillv.
Linsstorlek
Diam. 3,00mm
Serie
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,8V
Ström - test
20mA
Konfiguration
Oberoende
Våglängd - topp
465nm
Höjd (max)
5,55mm