YJ2.5-21.4-2.5AU
DigiKeys produktnummer
5040-YJ2.5-21.4-2.5AU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
YJ2.5-21.4-2.5AU
Beskrivning
14 AWG Crimp Contact
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stift Kontakt 14 AWG Storlek 2,5mm Crimp Guld
Kategori
Kontaktstorlek
2,5mm
Tillverkare
Weipu Connector
Ledningsdimension eller -intervall - AWG
14 AWG
Förpackning
Bulk
Ledningsdimension eller omfång - mm²
2,5mm²