YJ1.5-21.4-0.5AU
DigiKeys produktnummer
5040-YJ1.5-21.4-0.5AU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
YJ1.5-21.4-0.5AU
Beskrivning
20 AWG Crimp Contact
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stift Kontakt 20AWG Storlek 1,5mm Crimp Guld
Kategori
Kontaktstorlek
1,5mm
Tillverkare
Weipu Connector
Ledningsdimension eller -intervall - AWG
20AWG
Förpackning
Bulk
Ledningsdimension eller omfång - mm²
0,5mm²