WL-6091M1-24V
DigiKeys produktnummer
6088-WL-6091M1-24V-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WL-6091M1-24V
Beskrivning
LED IND .38" RED 28V DOME 6"WL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Röd Diffused 24V-28V 20mA Trådledare - 6,000" (152,40mm)
Kategori
Klassificeringar
DC
Tillverkare
Wamco, Inc
Spänning
24V-28V
Serie
Ström
20mA
Förpackning
Bulk
Panelutskärningsform
Runt
Artikelstatus
Aktiv
Panelutskärningsdimensioner
0,38" (9,65mm)
Typ
LED
Linsstorlek
Diam. 9,91mm
Lampfärg
Röd
Linstyp
Rund med välvd topp
Linsfärg
Röd
Termineringstyp
Trådledare - 6,000" (152,40mm)