WR12X7502FTL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 10 739
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
75 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
WR12X7502FTL
DigiKeys produktnummer
1292-WR12X7502FTLTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WR12X7502FTL
Beskrivning
RES 75K OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WR12X7502FTL Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)