WLBD2012K2U601TP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
I lager: 34 591
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Delevan
I lager: 4 000
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
I lager: 416
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 500mA 300mOhm
WLBD2012K2U601TP
DigiKeys produktnummer
1292-WLBD2012K2U601TPTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLBD2012K2U601TP
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Detaljerad beskrivning
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Strömklassning (max)
500mA