WLBD2012HCU310TH
DigiKeys produktnummer
1292-WLBD2012HCU310THTR-ND - Remsa och spole (TR)
1292-WLBD2012HCU310THCT-ND - Remsbit (CT)
1292-WLBD2012HCU310THDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLBD2012HCU310TH
Beskrivning
FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN
Detaljerad beskrivning
31 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 6A 15mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
6A
DC-resistans (DCR) (max)
15mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
0805 (metrisk 2012)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,026" (0,65mm)
Impedans @ frekvens
31 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)