WLBD2012HCU121TH
DigiKeys produktnummer
1292-WLBD2012HCU121THTR-ND - Remsa och spole (TR)
1292-WLBD2012HCU121THCT-ND - Remsbit (CT)
1292-WLBD2012HCU121THDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLBD2012HCU121TH
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 5A 20mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
5A
Tillverkare
Walsin Technology Corporation
DC-resistans (DCR) (max)
20mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Filtertyp
Kraftledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,049" (1,25mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)