WLBD1005HCU121TL
DigiKeys produktnummer
1292-WLBD1005HCU121TLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1292-WLBD1005HCU121TLCT-ND - Remsbit (CT)
1292-WLBD1005HCU121TLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLBD1005HCU121TL
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 2A 55mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
2A
Tillverkare
Walsin Technology Corporation
DC-resistans (DCR) (max)
55mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Filtertyp
Kraftledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,026" (0,65mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,025" (1,19 x 0,64mm)