ST18B103K500CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
KEMET
Datablad
Taiyo Yuden
I lager: 729
10000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
ST18B103K500CT
DigiKeys produktnummer
1292-ST18B103K500CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ST18B103K500CT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)