RFCMF1220100M4T
DigiKeys produktnummer
1292-1030-2-ND - Remsa och spole (TR)
1292-1030-1-ND - Remsbit (CT)
1292-1030-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RFCMF1220100M4T
Beskrivning
CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 120 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 2,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RFCMF1220100M4T Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
200mA
Tillverkare
Walsin Technology Corporation
DC-resistans (DCR) (max)
2,5Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,079" (1,20 x 2,00mm)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,047" (1,20mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
0508 (metrisk 1220), 4 ledningar
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz