RF15N820J250CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för RF15N820J250CT är inte tillgänglig
RF15N820J250CT
DigiKeys produktnummer
1292-RF15N820J250CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF15N820J250CT
Beskrivning
0402 MLCC NPO 82 PF +/- 5% 25 V
Detaljerad beskrivning
82 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)