RF15N4R3B500CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
KEMET
I lager: 24 057
Datablad
Bilden för RF15N4R3B500CT är inte tillgänglig
RF15N4R3B500CT
DigiKeys produktnummer
1292-RF15N4R3B500CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF15N4R3B500CT
Beskrivning
CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
4.3 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)