RF15N0R8A101CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för RF15N0R8A101CT är inte tillgänglig
RF15N0R8A101CT
DigiKeys produktnummer
1292-RF15N0R8A101CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF15N0R8A101CT
Beskrivning
CAP CER 0.8PF 100V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.8 pF ±0,05pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Hög Q, låg förlust, ultralåg ESR
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±0,05pF
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)