RF15N0R5B250CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Datablad
Bilden för RF15N0R5B250CT är inte tillgänglig
RF15N0R5B250CT
DigiKeys produktnummer
1292-RF15N0R5B250CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF15N0R5B250CT
Beskrivning
CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
0.5 pF ±0,1pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)