RF03N0R1B500CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
RF03N0R1B500CT
DigiKeys produktnummer
1292-RF03N0R1B500CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF03N0R1B500CT
Beskrivning
CAP CER 0.1PF 50V C0G/NP0 0201
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Hög Q, låg förlust, ultralåg ESR
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)