HH18N821F500CT
DigiKeys produktnummer
1292-HH18N821F500CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HH18N821F500CT
Beskrivning
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
820 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)