HH18N680F500CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 3 089
Datablad
68 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
HH18N680F500CT
DigiKeys produktnummer
1292-HH18N680F500CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HH18N680F500CT
Beskrivning
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)