HH18N4R7C500CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
4.7 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
HH18N4R7C500CT
DigiKeys produktnummer
1292-HH18N4R7C500CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HH18N4R7C500CT
Beskrivning
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)