1812N682G201CT
DigiKeys produktnummer
1292-1812N682G201CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812N682G201CT
Beskrivning
CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1812
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±2% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)