1812N151G302CT
DigiKeys produktnummer
1292-1812N151G302CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812N151G302CT
Beskrivning
CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 1812
Detaljerad beskrivning
150 pF ±2% 3000V (3kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)