1812B683K201CT
DigiKeys produktnummer
1292-1812B683K201CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812B683K201CT
Beskrivning
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.068 µF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)