1812B681K102CT
DigiKeys produktnummer
1292-1812B681K102CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812B681K102CT
Beskrivning
CAP CER 680PF 1KV X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1812B681K102CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)