1210B332K201CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för 1210B332K201CT är inte tillgänglig
1210B332K201CT
DigiKeys produktnummer
1292-1210B332K201CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210B332K201CT
Beskrivning
CAP CER 3300PF 200V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1210B332K201CT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)