1206N562F250CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
5600 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
1206N562F250CT
DigiKeys produktnummer
1292-1206N562F250CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206N562F250CT
Beskrivning
CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)