1206N151G101CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
I lager: 4 000
Vishay Vitramon
150 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
1206N151G101CT
DigiKeys produktnummer
1292-1206N151G101CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206N151G101CT
Beskrivning
CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206N151G101CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)