1206B333M631CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 31 278
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 5 898
Datablad
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.033 µF ±20% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206B333M631CT
DigiKeys produktnummer
1292-1206B333M631CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206B333M631CT
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206B333M631CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)