1206B151M500CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
150 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206B151M500CT
DigiKeys produktnummer
1292-1206B151M500CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206B151M500CT
Beskrivning
CAP CER 150PF 50V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)