0805N330G201CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
Parametrisk ekvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
I lager: 3 780
Datablad
33 pF ±2% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
0805N330G201CT
DigiKeys produktnummer
1292-0805N330G201CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805N330G201CT
Beskrivning
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805N330G201CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)