0805N221F250CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
220 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
0805N221F250CT
DigiKeys produktnummer
1292-0805N221F250CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805N221F250CT
Beskrivning
CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805N221F250CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)