0805B563J101CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.056 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805B563J101CT
DigiKeys produktnummer
1292-0805B563J101CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805B563J101CT
Beskrivning
CAP CER 0.056UF 100V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
0805B563J101CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)